|
Jan Englert
|
Jarek Bronko vel Branicki
|
|
Mariusz Benoit
|
Clochard
|
|
Janusz Bukowski
|
Borsuk
|
|
Marek Kondrat
|
nieznajomy
|
|
Michał Pawlicki
|
senator
|
|
Piotr Wawrzyńczak
|
"Pinky", mieszkaniec podziemia
|
|
Elżbieta Czyżewska
|
"Małpka", mieszkanka podziemia
|
|
Maria Ciunelis
|
"Cycek", mieszkanka podziemia
|
|
Ewa Szykulska
|
"Mamuśka", mieszkanka podziemia
|
|
Magdalena Zawadzka
|
żona Bronki
|
|
Katarzyna Dowbor
|
juror konkursu "Najpiękniejsza"
|
|
Irena Dziedzic
|
juror konkursu "Najpiękniejsza"
|
|
Justyna Holm
|
juror konkursu "Najpiękniejsza"
|
|
Małgorzata Szelewicka
|
juror konkursu "Najpiękniejsza"
|
|
Jerzy Antkowiak
|
juror konkursu "Najpiękniejsza"
|
|
Jerzy Hoffman
|
juror konkursu "Najpiękniejsza"
|
|
Tomasz Raczek
|
juror konkursu "Najpiękniejsza"
|
|
Joanna Jędryka
|
opiekunka finalistek konkursu
|
|
Halina Fiećko
|
kobieta w pociągu
|
|
Agnieszka Różańska
|
Iruśka, kochanka Jarka, uczestniczka konkursu
|
|
Barbara Zielińska
|
kobieta płosząca Rosjan
|
|
Leonard Andrzejewski
|
mieszkaniec podziemia
|
|
Paweł Burczyk
|
niemowa, mieszkaniec podziemia
|
|
January Brunov
|
goryl Nieznajomego
|
|
Zbigniew Buczkowski
|
oficer UOP
|
|
Ryszard Czubak
|
transwestyta w szalecie
|
|
Mariusz Czajka
|
"Łysielec", mieszkaniec podziemia
|
|
Marek Frąckowiak
|
goryl Nieznajomego
|
|
Stefan Friedmann
|
organizator konkursu
|
|
Andrzej Grąziewicz
|
policjant na blokadzie
|
|
Zenon Kruszelnicki
|
flecista, mieszkaniec podziemia
|
|
Zbigniew Korepta
|
konduktor
|
|
Sylwester Maciejewski
|
"Janosik", mieszkaniec podziemia
|
|
Julian Mere
|
goryl Nieznajomego
|
|
Artur Janusiak
|
funkcjonariusz UOP
|
|
Dariusz Jakubowski
|
Byku, goryl Bronki
|
|
Ryszard Pietruski
|
senator, juror konkursu
|
|
Jerzy Orłowski
|
"Zyga", mieszkaniec podziemia
|
|
Bartłomiej Topa
|
mieszkaniec podziemia
|
|
Tomasz Sapryk
|
mieszkaniec podziemia
|
|
Zdzisław Rychter
|
policjant na Dworcu Centralnym
|
|
Norbert Rakowski
|
"Fala", mieszkaniec podziemia
|
|
Władimir Abramuszkin
|
Rosjanin porywający Jarka; nie występuje w napisach
|
|
Cezary Domagała
|
członek ekipy realizującej konkurs; nie występuje w napisach
|
|
Tomasz Jarosz
|
oficer straży granicznej; nie występuje w napisach
|
|
Marcin Jędrzejewski
|
policjant na Dworcu Centralnym; nie występuje w napisach
|
|
Szymon Kalinowski
|
chłopak na Dworcu zbierający na piwo; nie występuje w napisach
|
|
Grzegorz Klein
|
Rosjanin porywający Jarka; nie występuje w napisach
|
|
Jan Łomnicki
|
lekarz w zakładzie psychiatrycznym; nie występuje w napisach
|
|
Eugeniusz Malinowski
|
rosyjski żołnierz w transporcie; nie występuje w napisach
|
|
Michał Milowicz
|
człowiek Nieznajomego; nie występuje w napisach
|
|
Agnieszka Mirowska-Tomaszewska
|
sekretarka senatora; nie występuje w napisach
|
|
Anna Mucha
|
Marysia, córka Bronki; nie występuje w napisach
|
|
Andrzej Niemirski
|
policjant na blokadzie; nie występuje w napisach
|
|
Jerzy Zygmunt Nowak
|
uczestnik narady u "Borsuka"; nie występuje w napisach
|
|
Ryszard Ostałowski
|
mężczyzna witający członków jury; nie występuje w napisach
|
|
Jacek Rozenek
|
funkcjonariusz UOP; nie występuje w napisach
|
|
Małgorzata Werner
|
uczestniczka konkursu; nie występuje w napisach
|
|
Mirosław Zbrojewicz
|
sokista; nie występuje w napisach
|
|
Ilja Zmiejew
|
rosyjski żołnierz w transporcie; nie występuje w napisach
|
Red
Main Krishna Hoon
Drumline: A New Beat
Scooby-Doo! and the Beach Beastie
Eraser: Reborn
Lola's Secret
Royalteen
Lie with Me
RED 2
LEGO Scooby-Doo! Blowout Beach Bash
AA
The Legend of the Black Charro
Home Alone: The Holiday Heist
Killer of Men
Balas & Bolinhos: O Regresso
Perfect High
Ripper's Revenge
Wolf Hound
Naruto: The Lost Story - Mission: Protect the Waterfall Village!
Project 'Gemini'
|